Loading...

Warsztaty i seminaria

WARSZTATY NAPRAWCZE

Często nauka komend nie rozwiązuje problemów obecnych w życiu codziennym, nie potrafimy zapanować nad swoim psiakiem, pies nie zachowuje się w oczekiwany przez nas sposób, nie potrafi się wyciszyć a człowiek oznacza ciągła atencję i ekscytację.

Zapraszamy na zajęcia gdzie nauczymy się jak komunikować się z psem, jak kontrolować jego zachowanie żeby czuł się dobrze, bezpiecznie żeby rozumiał nas i to czego od niego oczekujemy, żeby sam podejmował właściwe decyzje.

Konsultacja szkoleniowa poprzedza indywidualne szkolenie, przeprowadzana jest w celu poznania potrzeb, oczekiwań właścicieli psa, relacji człowiek – pies.
Dalsza praca to godzinne treningi, pod moim okiem, po każdym spotkaniu zespół człowiek – pies ma do wykonania ćwiczenia.
Jeśli właściciel nie pracuje z psem pomiędzy treningami, nie wykonuje zleconych ćwiczeń i zadań odmawiam dalszej współpracy.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia terminu spotkania konsultacji szkoleniowej.

BRAINWORK – psie łamigłówki

To doskonała forma stymulacji umysłu psa, pies uczy się koncentracji, skupiania, rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji.

  • Zabawy edukacyjne
  • Zabawy węchowe
  • Domowe zabawki umysłowe

Zapraszamy na zajęcia.

SPACERY SOCJALIZACYJNO – SZKOLENIOWE

Zapraszamy młode psiaki dla których chcemy szeroko pojętej socjalizacji, utrwalania poznanych komend z zakresu posłuszeństwa.

Psy z zaburzeniami zachowania prosimy najpierw na konsultację szkoleniową w celu obserwacji i określenia występującego problemu.

Spacer trwa ok 60 min, czas uzależniony jest od warunków atmosferycznych. Jest to „atrakcyjny spacer” dla psa z elementami posłuszeństwa.

Uczestnicy otrzymują informacje organizacyjne telefonicznie lub mailowo (miejsce zbiórki, trasa spaceru, co należy zabrać ze sobą).